Comunicat de presă: Demarare proiect „Construirea, echiparea și operaționalizarea unei creșe mici pentru maxim 4 grupe/40 copii în orașul Comănești, județul Bacău”
Comunicat de presă: Implementare proiect „Reabilitarea moderată a clădirii CRAI NOU din str. Liceului, orașul Comănești, județul Bacău”
Comunicat de presă: Implementare proiect „Reabilitarea moderată a clădirii publice – sediul administrativ din str. Gîrlei, FN, orașul Comănești, județul Bacău”
Comunicat de presă: Demarare proiect "Dezvoltare medicală ambulatorie la Comăneşti"
Comunicat de presă: Demarare proiect „Construire piste de biciclete în Orașul Comănești, județul Bacău”
Comunicat de presă: Demarare proiect „Achiziția unor sisteme inteligente de management urban în Orașul Comănești, județul Bacău”
Comunicat de presă: Implementare proiect „Construirea, echiparea și operaționalizarea unei creșe mici pentru maxim 4 grupe/40 copii în orașul Comănești, județul Bacău”
Comunicat de presă: Demarare proiect „Eficientizarea energetică a blocurilor de locuințe din orașul Comănești, Cod Proiect: C5-A3.2-49"
Comunicat de presă: Demarare proiect „Eficientizarea energetică a blocurilor de locuințe din orașul Comănești, Asociațiile de Proprietari ”Ștefan cel Mare” și ”George Bacovia" Cod Proiect: C5-A3.1-1"
Comunicat de presă: Demarare proiect „Eficientizarea energetică a blocurilor de locuințe din orașul Comănești, Asociația de Proprietari ”George Bacovia” Cod Proiect: C5-A3.1-6"