Consilieri Locali

LISTA CONSILIERILOR CONSILIULUI LOCAL COMĂNEŞTI

 

 

 

 

Nr.
Crt.

Numele şi prenumele

Apartenenţa

politică/comisie

Ocupaţia şi

locul de muncă

Telefon
1

ALBOAIE SIMION

PNL
Comisia de organizare și dezvoltare urbanistică, realizarea lucrărilor publice, conservarea monumentelor istorice și de arhitectură, protecția mediului înconjurător și probleme ecologice
Maistru/
Pensionar

-------

2 ANASTASIU CONSTANTIN PNL
Comisia de cultură, învățământ, sănătate, sport și tineret, turism și agrement, protecție socială și ocrotirea unor categorii de persoane, probleme de culte.
 Învățător -------
3 ARDELEANU TOMIȚA PSD
Comisia de organizare și dezvoltare urbanistică, realizarea lucrărilor publice, conservarea monumentelor istorice și de arhitectură, protecția mediului înconjurător și probleme ecologice
Administrator --------
4 BALAȘ MONICA

PNL
Comisia pentru administrație publică, probleme juridice, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor și libertăților cetățenilor

   Învățător

-------
5 BEREA MARINEL

PSD

Comisia de organizare și dezvoltare urbanistică, realizarea lucrărilor publice, conservarea monumentelor istorice și de arhitectură, protecția mediului înconjurător și probleme ecologice

  --------
6 CONSTANTIN ȘTEFAN 

PSD

Comisia pentru administrație publică, probleme juridice, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor și libertăților cetățenilor

 

--------
7 COZMA FLORIN-IONUȚ

PNL

Comisia de cultură, învățământ, sănătate, sport și tineret, turism și agrement, protecție socială și ocrotirea unor categorii de persoane, probleme de culte.

Profesor 

--------
8 DARIE IRINEL PNL
Comisia de organizare și dezvoltare urbanistică, realizarea lucrărilor publice, conservarea monumentelor istorice și de arhitectură, protecția mediului înconjurător și probleme ecologice
  --------
9 HERCIU IUSTIN

PNL

Comisia de studii, prognoze economice-sociale, administrarea patrimoniului public și privat al orașului, buget-finanțe, servicii și comerț, probleme de privatizare

  --------
10 LAIC ROBERT 
CONSTANTIN
PNL
Comisia de cultură, învățământ, sănătate, sport și tineret, turism și agrement, protecție socială și ocrotirea unor categorii de persoane, probleme de culte
Profesor  --------
11 LAZĂR COSTICĂ PNL
Comisia pentru administrație publică, probleme juridice, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor și libertăților cetățenilor

Profesor/

Pensionar

--------
12 MUNTEANU ION

PSD

Comisia de cultură, învățământ, sănătate, sport și tineret, turism și agrement, protecție socială și ocrotirea unor categorii de persoane, probleme de culte

  -------
13 NEGREA ANCA ELENA

PSD

Comisia de cultură, învățământ, sănătate, sport și tineret, turism și agrement, protecție socială și ocrotirea unor categorii de persoane, probleme de culte

-------- -------
14 PRISACARIU ELENA MIHAELA

PNL

Comisia de cultură, învățământ, sănătate, sport și tineret, turism și agrement, protecție socială și ocrotirea unor categorii de persoane, probleme de culte

 

-------
15 ȘIȘCA MARIA LAURA PNL
Comisia pentru administrație publică, probleme juridice, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor și libertăților cetățenilor

Profesor/
Director

-------
16 ȘOPÂRTOC TEOFIL-CRISTINEL PNL
Comisia pentru administrație publică, probleme juridice, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor și libertăților cetățenilor
Învățător -------
17

TAMBA VIOREL

USR

Comisia de studii, prognoze economice-sociale, administrarea patrimoniului public și privat al orașului, buget-finanțe, servicii și comerț, probleme de privatizare

  Raport activitate
18 TIBOI CLAUDIU

PSD

Comisia de studii, prognoze economice-sociale, administrarea patrimoniului public și privat al orașului, buget-finanțe, servicii și comerț, probleme de privatizare

-------