Anunț mediu pentru proiectul: ,,Construirea, Echiparea, Operaționalizarea și Funcţionarea Unui Centru De ZI Pentru Seniori, în Oraşul Comăneşti, Judeţul Bacău"

Guvernul României

ORAȘUL COMĂNEȘTI, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul "CONSTRUIREA, ECHIPAREA, OPERAȚIONALIZAREA ȘI FUNCȚIONAREA UNUI CENTRU DE ZI PENTRU SENIORI, ÎN ORAȘUL COMĂNEȘTI, JUDEȚUL BACĂU" propus a fi amplasat în Orașul Comănești, str. Vasile Alecsandri, nr.1, județul Bacău.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Bacău, str. Oituz, nr. 23 și la sediul titularului din orașul Comănești, str. Ciobănuș nr.2, județul Bacău, în zilele de luni - joi, între orele 8.00-16.30 şi vineri între orele 8.00-14.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Bacău.