Anunț nr. 1 mediu pentru proiectul: ,,Dezvoltarea rețelei inteligente de distribuție a gazelor naturale la nivelul orașului Comănești, județul Bacău”

Guvernul României

ORAȘUL COMĂNEȘTI anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ,, Dezvoltarea rețelei inteligente de distribuție a gazelor naturale la nivelul orașului Comănești, județul Bacău”, propus a se realiza în orașul Comănești, cartierul Lunca de Jos, Șupan, Lăloaia Stângă, Lăloaia Dreaptă, Sublăloaia, județul Bacău. Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Bacău, str. Oituz, nr. 23 şi la sediul primăriei Orașului Comănești, în zilele de luni - joi, între orele 8-16.30 și vineri între orele 08.00 – 14.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Bacău.